• 0530 973 72 28

Şehir merkezinin uzağında konumlanmış olan İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı, lüks ve konforlu bir şekilde gideceğiniz adrese kadar yolculuk etme durumunuzu kısıtlayabilmektedir.İstanbul havalimanı transferi için özel VİP araçlarımızla sizleri güvenli bir şekilde gideceğiniz adrese bırakarak bu eksikliğin giderilmesini sağlar, hizmet ağımızda müşteri memnuniyetini ön planda tutarız.

Tatil, eğitim, iş ya da hangi sebeple olursa olsun yaşadığınız yerden başka bir yere gitmek durumunda kalabilirsiniz. Özellikle ilk defa gittiğiniz ya da trafik olarak yoğun olan bir yere gittiğiniz zaman karşılaşacağınız ilk sıkıntı ulaşım olacaktır. Özellikle ne yapacağınızı ya da gideceğiniz yere nasıl ulaşacağınızı düşünmeye başladığınızda profesyonel bir hizmet almanız ve bu durumu kolaylıkla atlatmanız daha mantıklı olacaktır. Özellikle ilk defa gittiğiniz bir şehirde toplu taşıma araçlarını kullanmak istiyorsanız hem hangi aracın hangi güzergâhta gittiğini hem de ne kadar sürede ulaşımı tamamlayacağınızı bilmediğiniz için bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte ayrıca toplu taşıma araçlarının kalabalık olması aynı zamanda size konforsuz bir ulaşım sağlayacaktır. Bu durum da aynı zamanda yorucu geçen uçuş tecrübenizin sonrasında tamamen can sıkıcı bir hale bürünmenize neden olacaktır.

Bu durum İstanbul gibi bir metropol bölgede yaşanacaksa o zaman gerçekten de havaalanından ulaşmak istediğiniz noktaya gitmeniz oldukça büyük sıkıntıları beraberinde getirecektir.İstanbul'un yoğun trafiğine dahil olan milyonlarca insanın aynı anda bir yerden başka bir noktaya gitmek istemesi özellikle toplu taşıma araçlarında büyük bir sıkışıklığın yaşanmasına neden olacaktır.Bu durumu bir de uzun süreli bir hava yolculuğu ile birleştirdiğinizde ise ortaya gerçekten kalitesiz seyahat çıkacaktır.Bu durumun hem yapacağınız işlerin aksamasına hem de psikolojik olarak olumsuz yönde etkilenmenize neden olacaktır.

İstanbul Havalimanı Transfer konusunda alacağınız profosyonel destek ile bu sorunun üstesinden kolaylıkla gelebileceksiniz.Özellikle toplu taşıma araçlarında ki sıkışıklıktan kurtulacağınız gibi aynı zamanda gitmek istediğiniz lokasyona hızlı ve kesintisiz bir transfer sürecinin de başlamasını sağlayacaksınız.Bu aynı zamanda keyifli ve konforlu bir ulaşım yaşamanıza da yardımcı olacaktır.Özellikle VIP transfer hizmetinden faydalanmanın birçok faydası bulunmaktadır.

İstanbul’un trafik ve toplu taşıma sorunlarıyla uğraşmadan size özel ayrılmış geniş kapasiteli konforlu araçlarımızla yolculuk edebilir, İstanbul’da gitmek istediğiniz adrese tarih, gün ve saat ayrıntılarına dikkat eden Fansa turizm ayrıcalığıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezine uzak olan İstanbul havalimanları, toplu taşıma alanlarında da oldukça sıkıntılı olabilmektedir. Profesyonel ve hızlı bir yolculuk için özel araçlarımız ve şoförlerimizle 7/24 hizmet alabilir, kusursuz bir yolculuğun tadını çıkartabilirsiniz.

İstanbul’un bütün lokasyonlarına özel hizmet vermekte olan İstanbul havalimanı transferi hizmetimiz, havalimanında gidiş ve dönüşlerde sizlere kapsamlı ve özel bir hizmet sunacak, güvenli bir şekilde yolculuk etme imkanı bulmanızı sağlayacaktır.

İstanbul Havalimanı'na ulaşım konusunda müşteri memnuniyeti odaklı profesyonel transfer hizmeti sunan firmamız, aynı zamanda havalimanından farklı lokasyonlara da hızlı, güvenilir ve konforlu yolculuk imkanı sunmaktadır. Eğer İstanbul Havalimanı transfer ücretleri konusunda bütçenize en uygun şekilde üst düzeyde kaliteli bir yolculuk yaşamak istiyorsanız, siz de alanında uzman kadrosu ve son model ulaşım araçlarından oluşan geniş filosuyla firmamızdan destek alabilirsiniz.

Şirketimiz faaliyetlerine başladığı günden bu yana özellikle şehir dışından gelen yerli ve yabancı turistlere memnuniyet odaklı çok cazip fırsatlar sunmaktadır. Toplu taşımayı kullanmak zorunda kalan ve trafik sorunlarıyla başını ağrıtan kişiler yerine ayaklarınızı uzatarak yalnız ya da sevdiklerinizle birlikte hiçbir strese girmeden rahat bir yolculuk yapmak istiyorsanız şirketimizin profesyonel hizmetlerinden gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı Transferi Nasıl Alınır?

Tecrübeli ve deneyimli olan şoförlerimizle, sizin zamanlamanıza özel İstanbul veya Sabiha Gökçen havalimanına transfer yapar, sizi dakik bir şekilde havalimanına yetiştirmeye özen gösteririz. Bizimle iletişim kurarak almak istediğiniz İstanbul havalimanı transferi hizmeti hakkında, tarih, gün ve saat bilgilerini paylaşmanız yeterli olacaktır. Uygun fiyatlı ve konforlu bir ulaşım için sizlere her zaman destek olur 7/24 hizmetlerimizden yararlanma ayrıcalığı yaratırız.

Web sayfamızdan online rezervasyon yapabilir veya bizimle anında iletişim kurarak, 8 yıllık deneyimli bir transfer hizmeti alabilir, lüks araçlarımızdan ve profesyonel hizmetimizden yararlanabilirsiniz.Size özel ayrılmış transfer araçlarımız hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişim kurarak anında hizmet ayrıcalıklarımızdan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

 

Ekstra Maliyet Yok

Yolcuların havalimanında araba kiralarken sahip oldukları en büyük endişelerden biri, bu tür yakıt maliyetleriyle ilgili ücretler ile uğraşmak zorunda olmalarıdır. Ancak, İstanbul havalimanı transfer hizmetimizden yararlanmak istediğiniz zaman, başvuru anında yalnızca bir kez ödeme yaparsınız. Şirketimiz transfer hizmetiniz, yakıt maliyetleri ile ilgili tüm ekstra masrafları üstlenir.

VİP Ulaşımda Güvenin Adresi

Turizm ve ulaşım sektörlerinde 8 yılın üzerinde deneyim sahip olan firmamızın profesyonel çalışanları İstanbul'un neresinde olursanız olun talep ettiğiniz zaman içinde havalimanına ulaşmanız için gerekli olan tüm sorumlulukları büyük bir titizlilikle yerine getirmektedir. Bu sayede İstanbul Havalimanı VİP transfer hizmetlerinde en öne çıkan şirketimiz aynı zamanda sanılanın aksine uygun fiyatlı ve konforlu ulaşım desteği sağlamaktadır.

VİP transfer için özel olarak dizayn edilmiş ve donatılmış konforlu araçlarımızdan yararlanarak yalnız başınıza veya sevdiklerinizle havaalanına ulaşmak istiyorsanız Fansa Tur firmamızın kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Dilediğiniz yerden sizi almaya gelen profesyonel şoförlerimizin üst düzey konforlu ve güvenilir sürüş becerileri ile havalimanına tam istediğiniz zamanda kolaylıkla ulaşabilirsiniz.İstanbul havalimanı hızlı ulaşım sağlayan firmamızın iletişim bilgilerine şirketimizin kurumsal internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı Transfer hizmeti başta olmak üzere tüm lokasyonlardan yapılan transfer hizmetleri tamamen güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Herhangi bir sorunla karşılaşılmaması adına tüm teknik ve donanımsal ayrıntılar gözden geçirilmekte ve sağlanan konforun aynı zamanda üst düzey bir güvenlik sağlaması için gayret edilmektedir. Bu güvenli olmanın yanında aynı zamanda misafirlerinde güvenini kazanmak adına oldukça önemlidir.

Havalimanına Hızlı ve Konforlu Ulaşım

Trafiği ile ün yapmış İstanbul'da havalimanına ulaşmak istediğinizde özellikle toplu taşıma araçlarında yaşayacağınız sorunlar gözünüzde büyüyorsa, aileniz ya da sevdiklerinizle beraber sorunsuz bir şekilde havalimanına ulaşım yapabilmeniz için firmamızı tercih edebilirsiniz. Fansa Tur olarak sektörde faaliyetlerine başladığı günden bu yana müşteri memnuniyetini odak noktası haline getiren şirketimiz, özellikle İstanbul gibi metropol bir bölgede en çok talep edilen güvenilir ve konforlu ulaşım faaliyetlerini sürdürmektedir.

Her biri turizm ve ulaşım sektörlerinde yetişmiş deneyimli personeli ile profesyonel hizmet vermeye devam eden şirketimiz İstanbul Havalimanı transfer işlemleri ile adından sıkça söz ettirmeyi de başarmaktadır. Kalabalık gruplar kadar yalnız başına seyahat eden ve şehir dışından geldiği için İstanbul ulaşımında nasıl bir yol izleyeceğini de bilemeyen kişiler, şirketimizin güvenilir hizmetlerinden yararlanarak konforlu ve stresten uzak bir şekilde havalimanına ulaşmanın tadını çıkarmaktadır.

Havalimanına ulaşım ya da havalimanından şehir içi lokasyonlara ulaşım için kullanabileceğiniz VİP hizmetimiz, sizin ihtiyaçlarınıza göre iç kısmı dizayn edilmiş, lüks ve akıllı araçlarımızdır. Profesyonel şoförlerimizle birlikte tam zamanlı bir ulaşım için iletişim kurabileceğiniz Fansa Tur, Kolay ve konforlu bir İstanbul havalimanı transferi hizmeti için ihtiyacınız olan bütün hizmetleri alabilir, toplantı ve özel buluşmalarınızda VİP araçlarımızı kullanarak farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Özellikle havalimanına daha uçağınız inmeden transfer firması tarafından aracınız kapıda sizi bekliyor olacaktır.

Son Model Araçlarla Rahat Ulaşım Hizmeti

Trafikte yaşanan problemlerin yanı sıra özellikle valizlerini taşıma konusunda sorun yaşayan kalabalık ve çocuklu aileler, firmamız bünyesinde hizmete sunulan son model geniş kapasiteli ulaşım araçlarını kullanarak herhangi bir istenmeyen durumla karşılaşmadan İstanbul Havalimanı'na ulaşım yapabilmektedir. Sevdiklerinizle birlikte stresten uzak kalarak yolcuğunuz boyunca özel olarak dizayn edilmiş taşıtlarımızı kullanabilirsiniz. 13 kişilik kalabalık gruplara dahi profesyonel hizmet sunan firmamız aynı zamanda sektörün önde gelen şirketleri arasında yer almaktadır.

Güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş profesyonel kadrosuyla hizmet sunan Fansa Tur firmamız müşteri memnuniyetini her zaman odak noktası haline getirmektedir. Özellikle konfor konusunda takıntıları bulunan müşterilerimiz İstanbul havalimanı özel transfer hizmeti sunan firmamızın ultra lüks ve konfor odaklı tasarıma sahip son model araçlarını tercih ederek gönül rahatlığı ile ulaşım yapabilme imkanına sahip olabilmektedir.

Geniş Kapasiteli Transfer Araçlarımız

Emniyetli ve hızlı bir ulaşım için iletişim kurabileceğiniz Fansa Turizm, sizlere özel bakımlı lüks araç filosuna sahiptir. 8 ve 13 kişilik grup transferleri için ayrılmış özel geniş kapasiteli araçlarımız, sizi istediğiniz zaman diliminde, istediğiniz adrese götürecek zamanla konusunda sıkıntı yaşamamanızı sağlayacaktır.

Özellikle havalimanına gidişlerde ve dönüşlerde hizmet vermekte olan İstanbul havalimanı transferi, zamanlama konusunda oldukça hassas ve dakiktir. İstanbul havaalanına uçağınızın ineceği saatten 30 dakika önce orada olmaya özen gösterecek olan şoförlerimiz, siz çıktığınızda hemen karşılayacak ve yolculuk etmenize imkan verecektir. Profesyonel ve hızlı bir ulaşım hizmeti için her zaman özenli bir çalışma gösterecek olan ekibimiz, sizlere güler yüzlü bir hizmet vermekten onur duyar.

Güler Yüzlü Hizmet

İnsanlar için konfor önemli olduğu kadar güler yüzlü personellerin hizmet vermesi de önemlidir. Profesyonel olarak İstanbul Havalimanı Transfer hizmeti sunmakla birlikte aynı zamanda VIP transferin yapılması sırasında personellerin güler yüzlü olması sayesinde pozitif bir yolculuk sizi bekleyecektir. VIP transfer hizmetinde işini seven, deneyimli, güvenilir ve güler yüzlü personeller seçildiğinden dolayı bu noktada herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. 

7 Gün 24 Saat Hizmet

İstanbul Havalimanı Transfer hizmeti 7 gün 24 saat gerçekleştirilmekte olup hangi gün ya da hangi saat kullanmak istediğiniz fark etmeksizin yararlanabileceğiniz bir yöntem olarak bilinmektedir. Bu sayede özellikle toplu taşımaların çalışma saati dışında herhangi bir mağduriyet yaşamamanız için de VIP transfer hizmetinden faydalanabileceksiniz. Bu durum ayrıca kendinizi özel hissettirecek ve rahatlıkla ulaşmak istediğiniz yere gidebileceksiniz. 

 

İstanbul Havalimanı Nerede ?

29 Ekim 2018 tarihinde hizmete açılan İstanbul havalimanı Avrupa yakasında Karadeniz kıyısındaki bölgede yer alıyor. Tayakadın ve Akpınar köyleri arasındaki 76,5 milyon metrekare alan üzerinde inşa edilen İstanbul Yeni Havalimanı, Çatalca, Göktürk Arnavutköy kavşağında ve Terkos Gölü’ne yakın bir alanda inşa edildi.

İstanbul Havalimanı'na Toplu Taşıma Nasıl Gidilir ?

İstanbul havalimanı şehir merkezine uzak noktada faaliyet gösterdiği için yapım aşamasından itibaren ulaşımın nasıl olucağı en çok sorulan sorular arasındadır.Metro çalışmaları halen devam etmekte olup 2021 yılında metro açılışı hedeflenmektedir. İstanbul Havalimanına ulaşım İETT otobüsleri ve HAVAİST hatları ile sağlanabilir. Yeni Havalimanına, İETT’nin H-1, H-2, H-3, H-6, H-7, H-8 numaralı hatları ve HAVAİST’in İST-1, İST-2, İST-3, İST-4, İST-5, İST-7, İST-8, İST-15, İST-17, İST19, İST20 numaralı hatları ile ulaşılabilir.

İETT ile Nasıl Gidilir ?

İETT hatları ve durakları:

H-1 Mahmutbey Metro - İstanbul Havalimanı: Mahmutbey Metro - Karacaoğlan İÖO. - İnönü Cad. - Halkalı Cad. - Pirireis - 15 Temmuz Mah. - Sanayi Mah. - İkitelli Köprü - İstanbul Havalimanı   
           

H-2 Mecidiyeköy - İstanbul Havalimanı: Mecidiyeköy Metrobüs - Çağlayan Yolu - Nurtepe Viyadük - Karayolları 1. Bölge Müd. - Hasdal - Kemer Yolu - Orman Yolu - Kıyı Emniyeti - İstanbul Havalimanı
 

H-3 Halkalı - İstanbul Havalimanı: Gümrük - Halkalı İstasyon - Gültepe Mah. - Göl Konutları - Bezirganbahçe TOKİ - TOKİ Konutları - İstasyon Mah. Muh. - Sakarya Sokak - Avrupa Konutları 3 - Halkalı Polis Merkezi - Halkalı Park - Koca Ali Sokak - Güneşpark Evleri - Halkalı Yolu - İkitelli Cad. - Atatürk Mah. - İkitelli Garajı – İmsan - MASKO 2 - MASKO 1 - Demirciler Sitesi - İstanbul Havalimanı
 

H-6 Mescid-i Selam/Arnavutköy - İstanbul Havalimanı: Mescid-i Selam - Mescid-i Selam Camii – İsfalt – Habibler Mah.– Habipler – Tepeüstü – Esen Bahçe – Arnvutköy Yolu – Sıncanlar – Fenertepe Yolu – Fener Tepe – Kayabaşı Yolu – Orman İşletmesi – Balcılar – Çamlık – Yol Bakım – Boğazköy Yolu – A.Köy Devlet Hast. – Fatih Caddesi – Gaziosmanpaşa Cad. – Necip Fazıl Caddesi – Arnavutköy – Redif Sokak – Osmangazi Caddesi – C.Reşit Rey İÖO – Kozlar – Hazreti Ömer Camii – Kiptaş Konutları – Arnavutköy Belediyesi – Taşoluk Yeşil Cami – Taşoluk Yolu – Hasan Tahsin Cad. – Y.Selim Mah. – Çardaktepe – Nargül Sokak – Osmanlı Konakları – Sancaktepe – Taşoluk Belediyesi – Çangalçeşme Yolu – Çamlık Mah. – Terkos Yolu – Çamlıktepe – Mesire Yeri – İstanbul Havalimanı
 

H-7 Alibeyköy Cep Otogarı- İstanbul Havalimanı: Alibeyköy Cep Otogarı - F.S.M. Bulvarı - Bayramoğlu - Nato Evleri - Hasdal - Kemer Yolu - Orman Yolu - Kıyı Emniyeti - Mandıralar - Arıtma Tesisleri - Şantiye Şefliği - Role İstasyonu - Kemer - Lale - Kemer Evleri - Orman İşletmesi - Ragıp Kutman İÖO. - Kemerburgaz - Cengiz Topel Cad. - Pirinçliköy Yolu - Selanik Bulvarı - Bahçeler - Sur - Kartal Çeşme - Hisar Eğitimokulları - İstanbul Caddesi - Göktürk Emn. Amirliği - İstanbul Havalimanı - Havalimanı Taksi Kooperatifi - VIP Terminal-Mülki İdare-Emniyet
 

H-8 Hacıosman/Sarıyer - İstanbul Havalimanı: Hacıosman – H.Osman Bayırı Cd – Sarıyer – Yusuf Ziya Stadı – Hüseyin Kalkavan Lisesi – Köşebaşı – Maden Kocataş – Maden Mahallesi – Maden Üstü – Acarlar – Nalbant Çeşme – Gürgensu Sitesi – Nalbanttepe – Zekeriyaköy Trafo – Bahçeköy Yolu - Zekeriyaköy Yolu – Demirciköy Yolu – Ormanada – Kuzey Konakları – Y.Vadi Fidanlığı – Yeşil Vadi – Uskumru Köy Yolu – Şehitlik – Aslan Fidanlığı – Kilyos Mezarlığı - İstanbul Havalimanı - Havalimanı Taksi Kooperatifi - VIP Terminal,Mülki idare,Emniyet                                                                                                             

H-9 Cevizlibağ-İstanbul Havalimanı: Cevizlibağ – Nakliyeciler Sitesi – Tınaztepe – Kocatepe – İncirli (E5) –Bahçelievler – Çocuk Sitesi – Ataköy Geçit – Şirinevler – Kuleli – Kültür Üniversitesi – İstanbul Havalimanı –Havalimanı Taksi Kooperatifi – VIP Terminal-Mülki İdare-Emniyet

İETT geçiş saatleri ile bilgi almak için resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

https://www.iett.istanbul/tr/main/pages/havalimanlarina-ulasim/76

HAVAİST ile Nasıl Gidilir ?

HAVAİST hatları ve durakları:

İST-1 Yenikapı - İstanbul Havalimanı: Yenikapı İDO - Yenikapı Marmaray - Aksaray - Ulubatlı - Ayvansaray - İstanbul Havalimanı                                                                                                                                               
İST-2 Beylikdüzü/Çatalca - İstanbul Havalimanı: Beylikdüzü - Cumhuriyet Mah. - TÜYAP-Büyükçekmece - Çatalca Devlet Hastanesi - İstanbul Havalimanı                                                                                                 
İST-3 Otogar - İstanbul Havalimanı: Otogar - Otogar Yolu - İstanbul Havalimanı 

 

İST-4 Bakırköy - İstanbul Havalimanı: Bakırköy İDO İskelesi - Ataköy 4. Kısım - Şirinevler - Kuleli - İstanbul Havalimanı                                                                                                       

Güneşli Oteller Bölgesi - İstanbul Havalimanı deparı: Güneşli Oteller Bölgesi - İstanbul Havalimanı

İST-5 Beşiktaş - İstanbul Havalimanı: Beşiktaş İskele - Zincirlikuyu Metrobüs 2 - 4. Levent -  İstanbul Havalimanı                                                                                                                                                                

İST-7 Kadıköy - İstanbul Havalimanı: Kadıköy – Acıbadem Köprüsü - Uzunçayır Metrobüs - Göztepe Köprüsü - Yenisahra - Kavacık Köprüsü - İstanbul Havalimanı                                                                                  

İST-8 Pendik - İstanbul Havalimanı: Pendik İDO iskelesi - Pendik YHT İstasyonu - Tavşantepe Metro - Sabiha Gökçen Havalimanı - İstanbul Havalimanı                                                                                                 
 

İST-15 Avcılar Metrobüs - Bahçeşehir - İstanbul Havalimanı: İÜAvcılar Kampüsü - Bahçeşehir - Ispartakule Blokları - İstanbul Havalimanı                                                             

İST-17 Halkalı İstasyon- Başakşehir - İstanbul Havalimanı: Halkalı İstasyon - Halkalı Park - Park - Güneşpark Evleri - Atatürk Mahallesi - Demirciler Sitesi - Başakşehir Metrokent - İstanbul Havalimanı                           
 

İST-19 Taksim - İstanbul Havalimanı: Abdülhakhamit Cad.- Nurtepe Viyadük - İstanbul Havalimanı                    

İST-20 Sultanahmet - İstanbul Havalimanı: Sultanahmet - Eminönü Transit - Piyalepaşa - Nurtepe Viyadük -Üüncü Havaalanı - Havalimanı Taksi Kooperatifi - VIP Terminal Mülki İdare Emniyet

HAVAİST geçiş saatleri ile ilgili detaylı bilgileri HAVAİST resmi web sayfası üzerinden öğrenebilirsiniz.

https://www.iett.istanbul/tr/main/pages/havalimanlarina-ulasim/76