• 0530 973 72 28

 

Fansa Tur olarak 2012 yılından beri siz değerli misafirlerimize havalimanından ya da havalimanına olan transfer ihtiyacı noktasında yardımcı oluyoruz. Bu kapsamda güvenli, konforlu ve ekonomik olarak ulaşım ihtiyacınızı karşılarken aynı zamanda güler yüzlü personellerimiz ile birlikte keyif dolu bir yolculuk yapmanızı amaçlamaktayız. Firma olarak hizmet vermeye başladığımız ilk günden beri yaptığımız yeniliklerle birlikte sektörde lider olma vasfını elde etmiş ve özellikle sağlanan hizmet kalitesiyle birlikte siz değerli misafirlerimizin daha iyi bir ulaşım hizmetini elde etmeniz için gayretlerimiz devam etmektedir. Bu kapsamda hem teknik olarak hem de personel olarak sürekli bir yenilenme ihtiyacı hissederek sizlere daha kaliteli ve ekonomik bir hizmet sağlayabilme çabası içerisine girmekteyiz.

Fansa Tur olarak İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı Transferleri hizmetlerinde ön planda olmakla birlikte birçok alanda sizlere hizmet sunuyoruz. Özellikle kişisel ihtiyaçlarınızdan toplu ulaşım hizmetlerine kadar birçok farklı organizasyonla sizlerle birlikte çalışmaktayız. Bu bakımdan genel olarak hizmet verdiğimiz alanlar şunlardır;

 • Otel veya Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan İstediğiniz Lokasyona Transfer 

 • VIP Transfer (Belli bir adresten, belli bir adrese)

 • Sabiha Gökçen Havalimanı Karşılama Hizmeti

 • Günlük Şoförlü Araç Kiralama

 • Toplantı Programları

 • Fuar Programları

 • Yemek Programları

 • Gelin Arabası

Bu hizmetlerin yanı sıra birçok farklı kişisel ihtiyaçlarınıza cevap verebiliyoruz.

 

İstanbul’un hangi bölgesinde olursanız olun Sabiha Gökçen havalimanına yapacağınız yolculuğu daha konforlu, daha keyifli ve daha ekonomik yapabilmeniz için yardımcı oluyoruz. Özellikle toplu taşıma araçları ile kıyaslandığında daha mantıklı bir seçim olarak karşımıza çıkan VIP Transfer seçeneği birçok olumsuzluğun da önüne geçmenizde yardımcı olacaktır. Havalimanlarına olan yoğun insan akışının büyük çoğunluğu toplu taşıma araçlarını kullanmayı tercih ettiğinden dolayı oldukça kalabalık bir kitlenin bu alanda gidiş geliş içerisinde olduğunu söyleyebiliriz. Bu durum da aynı zamanda yoğunluğu ve trafiğin kalabalıklaşmasına neden olacaktır. Bununla birlikte uzak mesafelerde oturacak dahi yer bulamadan seyahat etmek durumunda kalabileceksiniz. 

Bu durum ayrıca toplu taşıma aracının tamamen dolmasına ve size yer kalmaması gibi bir durumla dahi karşı karşıya kalmaya zorlayabilir. Bunun gibi bir durumun yaşanması sonucunda tüm planlarınız alt üst olacaktır. Özellikle araç bekleme sırasında yetişmeniz gereken bir yere zamanında varabilme ihtimaliniz de ortadan kaybolacaktır. Ayrıca araca zamanında binseniz dahi hem trafiğin yoğun olmasından hem de birçok durakta durmasından dolayı oldukça uzun süren bir yolculuk daha yapmak zorunda kalacaksınız. Bu hem bedenen yorulmanıza hem de psikolojik olarak sıkıntılı bir süreci yaşamanıza neden olacaktır.

 

Tek Yön Transfer Nedir?

Transfer hizmetleri günümüzde oldukça donanımlı araçlar ile kapsamlı bir şekilde yapılmaktadır. Sabiha Gökçen Havalimanı transfer konusunda 2012 yıldan beri aktif bir şekilde müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veren firmamız Fansa Tur yeni havalimanında da tüm transfer ihtiyaçlarına kapsamlı bir şekilde cevap veriyor. Bunun anlamı nasıl bir transfer istediğinizden aracınıza, şoförlü, şoförsüz oluşuna, ne kadar süre araç istediğinize, uçuş sonrası karşılama hizmeti isteyip istemediğinize göre daha pek çok hizmet demektir.

Sizlere tüm bu transfer hizmetlerini profesyonel ekibi ile sunan firmamız günün 24 saati rahat ulaşılabilir oluşu, hızlı ve ekonomik oluşu ile fark yaratmaktadır. Transfer, VIP transfer ve araç kiralama hizmetlerinden hangisini istediğinizi bize bildirmeniz yeterli olacaktır. İstanbul Havalimanı ekonomik transfer seçeneklerimiz sizler için en uygun şekilde tutulmuştur. Bu anlamda VIP araç talep ettiğinizde kalabalık bir şekilde gidecekseniz kesinlikle kişi başı hesaplama yapılmamaktadır. Daha önce de dediğimiz gibi bizim için öncelik müşteri memnuniyetidir.

Havaalanı transfer yanı sıra uçuşu biten, geri dönen müşterilerimizi havaalanında karşılıyor ve konforlu, rahat bir şekilde evlerine varmasına yardımcı oluyoruz. Havaalanı transfer konusunda piyasada bulunan firmalara baktığınızda hem özel hem de kurumsal hizmet anlayışı bakımından farkımızı görebilirsiniz. Özel transferleri bireysel olarak kişilere özel VIP araçlarımızla yaparken kurumsal transfer hizmetimizi yine donanımlı araçlar için tekli ya da çoklu kişiler için gerçekleştirebiliyoruz. Bu anlamda hem tek yönlü hem de çift yönlü transferden söz etmek mümkündür.

Bizlerden tek yön transfer istediğiniz takdirde sizleri havalimanından alıyor ve dilediğiniz lokasyona hızlı, güvenli bir şekilde bırakıyoruz. Sürekli muayenesi yapılan ve yenilenen araçlarımızla Sabiha Gökçen Havalimanı ucuz transfer hizmetini tek yönlü şekilde yapabilirsiniz. Aynı şekilde İstanbul Yeni Havalimanı ekonomik transfer hizmetini tek yönlü transfer şeklinde gerçekleştirebilirsiniz. Havalimanında sizleri karşılayan personelimiz sizleri konaklayacağınız yere güvenli bir şekilde götürmektedir. Oldukça uygun transfer ücret tarifesi sunan firmamızdan bu konuda gerekli detayları öğrenmek adına çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Havalimanı transfer denildiğinde kalitesinden ve ekonomikliğinden taviz vermeyen firmamız günün her saati sorularınızı yanıtlamakta ve arzu ettiğiniz anda özel VIP aracınızı sözlere yönlendirmektedir.

 

Çift Yön Transfer Nedir?

İnsan trafiğinin en yoğun olduğu yerlerden birisi de havaalanlarıdır. Sabiha Gökçen Havalimanı gibi şimdi Yeni İstanbul Havalimanı da hizmete geçerek yoğun bir hava trafiğine hazırlanıyor. İstanbul gibi büyük bir şehirde havalimanına ulaşmak da elbette pek sanıldığı kadar olmuyor. Bunun için uygun bir transfer hizmeti sağlayan firma bulmak gerekiyor. Her transfer firmasından aynı kapasitede ve kalitede hizmet almak da mümkün olamayabiliyor. Bu sebeple transfer hizmeti alacağınız firmayı da iyi seçmeniz gerekiyor. Sizlere VIP araç kiralama, minibüs kiralama, şoförlü günlük araç kiralama gibi arzu ettiğiniz tüm transfer hizmetlerini sunan yılların firması Fansa Tur, uygun fiyat politikası ile yeni havalimanında da en büyük destekçiniz oluyor. Sabiha Gökçen Havalimanı ekonomik transfer hizmeti ile akıllara kazınan Fansa Tur, benzer kalite ve fiyat politikası ile yeni havalimanında da fark yaratmaya hazırlanıyor.

Fansa Tur olarak transfer hizmetlerimiz oldukça geniş seçeneklerden oluşmakla beraber bir nevi aracı da fiyatı da siz belirliyorsunuz. Sizlere VIP Minibüs ya da Mercedes araçlarımızdan istediğinizi sunuyoruz. Farklı kapasitedeki araçlarımız en uygun Yeni Havalimanı transfer araçları olarak dikkat çekiyor. Rutin bakımları yapılan araçlarımız tam donanımlı olup sizleri İstanbul’un dilediğiniz ilçesinden alıyor ve ister Sabiha Gökçen Havalimanı ulaşım ister İstanbul Havalimanı ulaşım ihtiyacınızı en hızlı ve güvenli şekilde karşılıyor. Transfer ihtiyacınızı karşılarken bunu tek yön transfer ya da çift yön transfer şeklinde yapabiliyoruz.

Çift yön transferde sizleri aracımız havaalanından alıyor ve konaklayacağınız yere götürüyor. Akabinde işiniz bittiğinde bulunduğunuz adresten sizi alarak yeniden havaalanına bırakıyor. Böylelikle misafirimizi çift yönlü kapsamlı transfer hizmetinden faydalandırmış oluyoruz. Uçaktan iner inmez sizleri VIP aracımız alıyor ve konforlu bir seyahati mümkün kılıyor. Üstelik havalimanı transfer ücretleri nedir diye baktığınızda bunu ne denli ekonomik yaptığımızı da görebiliyorsunuz. Fansa Tur olarak transfer hizmetinde Sabiha Gökçen Havalimanına gitmek isteyen misafirlerimize de İstanbul Havalimanına gitmek isteyen misafirlerimize de en kapsamlı hizmeti sunuyoruz. VIP araçlarımızın modellerini web sitemizden inceleyebilir ve size en uygun aracı bize bildirerek transfer hizmetimizden dilediğiniz an yararlanabilirsiniz.

 

Ekonomik Çözümler

 

Fansa Tur olarak verdiğimiz profesyonel transfer hizmeti sayesinde toplu taşıma ya da benzeri araçlarda yaşayacağınız birçok sıkıntıdan uzak, daha kaliteli bir yolculuk yapabilmenize yardımcı oluyoruz. Bu kapsamda birçok avantajı sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Özellikle kişi sayısına göre fiyatlandırma yapmaktan uzak duruyoruz. Bu durum aynı zamanda çok daha fazla kişinin daha az bir bütçeyle transfer hizmetinden faydalanmasını sağlamaktadır. Kişi başına göre fiyatlandırma yapıldığında ortaya çok yüksek maliyetlerin çıkması söz konusu olabiliyor. Biz firma olarak tercihe dilen araca ve kat edilecek mesafeye göre fiyatlandırma yaparak oldukça ekonomik bir transfer sürecinin başlamasına yardımcı oluyoruz. Bu da herkesin bu keyifli, konforlu ve ekonomik hizmetten faydalanmasına yardımcı olmaktadır.

Özellikle filomuzda bulundurduğumuz son model araçlar sayesinde lüks bir transfer süreci yaşamanızı sağlıyoruz. Bununla birlikte filomuzda ki tüm araçlarımızda gerekli olan bakım ve teknik ayrıntıların doğru bir şekilde yapılmasını sağlayarak herhangi bir güvenlik zafiyetinin ortaya çıkmaması adına önlemlerimizi alıyoruz.

 

Vip Transfer Nedir?

 

Vip transfer, kişiye özel lüks transfer hizmetidir. Vip transfer hizmetinde sizi almasını istediğiniz aracı kendiniz tercih edebildiğiniz gibi belirtmiş olduğunuz adresten sizi alması ile ilgili tarih ve saati de planlayabilmektesiniz. Bu sayede tercih etmiş olduğunuz konforlu ve lüks minibüs tarzı arabalar, vermiş olduğunuz adresten planlanan zaman içerisinde gelip sizi alırlar ve daha önceden bildirmiş olduğunuz adrese bırakırlar. Vip transfer hizmetleri genellikle havaalanı transfer hizmetleri için tercih edilmektedir. Sabiha gökçen havalimanı transfer hizmetleri, istanbul havalimanı transfer hizmetleri için daha çok tercih edilen vip transfer hizmetlerini aynı zamanda organizasyon, davet, toplantı vb. özel etkinliklere katılırken daha rahat ve konforlu bir yolculuk geçirmek için de tercih edebilirsiniz.

Vip transfer hizmetleri için tercih edilen şoförlerin her biri profesyonel ve iyi eğitimlidir. Vip transfer hizmeti ile sanki özel bir şoföre sahip gibi yolculuk yapma ayrıcalığınıza sahip olmaktasınız. Vip transfer hizmetini dilerseniz havaalanına gidiş gelişlerde, dilerseniz kurumsal iş alanında ki çalışmalarınızda dilerseniz de özel davetlerinizde tercih ederek güvenilir, konforlu ve hızlı bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz. Vip transfer hizmetinde kullanılan araçlar genellikle Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter şeklindedir. Araçlarda valizleriniz için ayrılmış özel bölmeler bulunmaktadır.Vip transfer hizmeti ile trafik yoğunluğu ve stresine girmeden, gideceğiniz yere geç kalma riski yaşamadan, elinizde valizlerle taksi ya da toplu taşıma arayışına girmeden sorunsuz bir yolculuk keyfi sürebilirsiniz. Sabiha gökçen havalimanı transfer hizmetleri başta olmak üzere İstanbul- Uludağ kayak transferi, İstanbul havalimanı transferi ile havaalanına gidiş gelişlerinizi ya da şoför kiralayarak bir noktadan bir noktaya olan seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vip Transfer Hizmetlerinin Avantajları

Vip transfer hizmetleri çok avantajlıdır. Vip transfer hizmetinin sağlamış olduğu en büyük avantajlardan birisi verilen servis hizmetinin tamamen kişiye özel olmasıdır. Bu sayede yolculuk yapan kişi en iyi şartlarda ve rahat bir şekilde yolculuğun keyfini sürebilmekte ve kısa sürede yolculuğunun sonuna gelmektedir. Vip transfer hizmetlerinin sağlamış olduğu avantajlardan biride hizmet veren araçların kalitesidir. Vip transfer hizmetinde kullanılan araçlar normal araçlara göre hem daha geniş koltuklara sahip hem de oldukça kaliteli araçlara sahip olarak yolcuların daha lüks ve rahat olarak yolculuk yapmaları sağlanmaktadır. Bu avantajlar dâhilinde birçok yolcu havaalanı transferlerinde ya da şehirlerarası yolculuklarda, özel organizasyonlarda rahat bir yolculuk sürmek için vip transfer hizmetlerini tercih etmektedir. Özellikle uçak yolculuğu öncesi ve sonrası için tercih konusu olan vip transfer hizmetleri ile hem daha fazla yorulup stres olmanıza gerek kalmayacağı gibi uçak yolculuğu sonrasında da vip transfer hizmeti ile yorgunluğunuzu atabilirsiniz.

Vip transfer hizmetlerinde merak edilen en önemli nokta vip transfer hizmetlerinin fiyatlarıdır. Vip transfer hizmetlerinin fiyatları normal transfer hizmetlerine nazaran biraz daha pahalıdır. Fakat bu hizmet her ne kadar pahalı olsa da alacak olduğunuz hizmete değecek özelliklere sahiptir. Vip transfer hizmeti alarak Sabiha Gökçen havalimanından istediğiniz yere gidebileceğiniz gibi, bulunduğunuz yerden Sabiha Gökçen havalimanına transfer hizmeti alabilir ya da İstanbul Havalimanı transferi talep edebilirsiniz. İş, eğitim ya da tatil için bulunduğunuz yerden farklı bir yere gitmek zorunda kalabilirsiniz. İlk defa gideceğiniz yerlerde yaşayacağınız en büyük sıkıntı trafiktir. Bu gibi durumlarda hem stres olmamak hem de daha fazla karışıklık içine girmemek için vip transfer hizmetlerinden yararlanabilir ve gitmek istediğiniz yere kısa sürede ulaşabilirsiniz. Vip transfer hizmeti veren çalışanlar güler yüzlü, deneyimli ve işini seven personeller olduğu için yolculuğunuzun pozitif geçeceğinden emin olabilirsiniz.

 

Sabiha Gökçen Havalimanı Transferi Nasıl Alınır ?

Sabiha Gökçen Havalimanı Transferi için Fansa Turizm web sayfamız üzerinden online rezervasyon formunu doldurarak veya whatsapp üzerinden kolay şekilde transfer talebinizi oluşturabilirsiniz.Online yapılan transfer taleplerinize kısa bir süre sonra müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçerek rezervasyonunuzu onaylayacaktır.

Fansa Turizm'de Hangi Araçlar ile Hizmet Veriliyor ?

Sabiha Gökçen Havalimanı Transferlerini Mercedes Vito,Volkswagen Caravelle,Ford Custom,Mercedes Sprinter VIP araçlar ile yapmaktayız.Bünyemizde bulunan tüm araçlarımız ticari olup binek araçlar ile transfer yapmamaktayız.

 

Sabiha Gökçen Havalimanı'na Nasıl Gidilir ?

İstanbul Pendik' bulunan Sabiha Gökçen Havalimanı'na gelecek misafirlerin istedikleri lokasyona nasıl gidileceği en çok soruların başında gelmektedir.Arabayla,Metroyla,İETT Otobüsle,Havaş/Havabüs ile gidebilirsiniz.Bunun yanında zahmet çekmeden kolayca gidebilmeniz için Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer Hizmeti'nide kullanabilirsiniz.

 

Sabiha Gökçen Havalimanı'na Arabayla Nasıl Gidilir ?

Arabayla Sabiha Gökçen Havalimanı Kadıköy'e 37 kilometre,Şişli'ye 45 kilometre,Taksim meydanına 46 kilometre mesafede bulunmaktadır.Güzergah olarak E5'ten,TEM otoyolundan ve Sahil yolundan ulaşabilirsiniz.Kendi aracınızla gidiyorsanız havalimanın dışında bulunan İSPARK ve Pendik Belediyesinin otopark hizmeti kullanmanızı ekonomik olarak tavsiye ederiz..Sabiha Gökçen Havalimanı terminalı dışında bulunuan otoparkların fiyatları çok uygun olup aracınızı park edip otopark içinden kalkan ücretsiz servislerle direkt havalimanına gidebilirsiniz.

 

Sabiha Gökçen Havalimanı'na Alternatif Olarak Nasıl Gidilir ?

Sabiha Göçen Havalimanı'na alternatif ulaşım olarak İETT,Havabüs,Marmaray,Metro hatlarını kullanarakta gidebilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan geçen İETT Hatları:

E-3 4.LEVENT METRO - SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI hattı

E-9 BOSTANCI - SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI hattı 

E-10 KADIKÖY-KURTKÖY - SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI hattı

E-11 SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI - KADIKÖY hattı

16S SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI - METROBÜS UZUNÇAYIR hattı

SG1 KADIKÖY - SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI hattı

122H  SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI - YENİŞEHİR - 4.LEVENT METRO hattı

SG2 TAKSİM - SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI hattı

Sefer Saatlerine İETT resmi web sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz

https://www.iett.istanbul/tr/main/pages/havalimanlarina-ulasim/76

 

Sabiha Göçen Havalimanı'na HAVABÜS İle Ulaşım 

HAVABÜS Sabiha Gökçen Havalimanı'na  Taksim,Kadıköy ve Yenisahra'dan seferler düzenleyerek gitmektedir.Taksim'den bilet fiyatları kişi başı 18 TL,Kadıköy'den 14 TL,Yenisahra'danda 14 TL'dir.HAVABÜS ile ulaşım ortalama 1 saat 30 dakika olup trafik yoğunluğuna göre saatler değişiklik göstermektedir.

Sefer saatleri ve kalkış noktalarını öğrenmek  için HAVABÜS resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Taksim seferleri ; https://www.havabus.com/yolcuservisi/taksim-sabihagokcenhavalimani.aspx

Kadıköy seferleri; https://www.havabus.com/yolcuservisi/kadikoy-sabihagokcenhavalimani.aspx

Yenisahra seferleri; https://www.havabus.com/yolcuservisi/yenisahra-sabihagokcenhavalimani.aspx

 

Sabiha Göçen Havalimanı'na MARMARAY İle Ulaşım

Avrupa yakasından size en yakın MARMARAY Kazlıçeşme,Yenikapı,Sirkeci durağından trene binerek Pendik YHT durağında inerek MR60 Nolu İETT otobüsüne binerek Sabiha Gökçen Havalimanı'na ulaşımızını sağlayabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı'na Deniz Otobusü ile Ulaşım

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Pendik Deniz Otobüsü İskelesi’ne 14 km uzaklıktadır.İskeleden indikten sonra İETT ile yolunuza devam etmeniz gerekmektedir.

Sabiha Gökçen Havalimanı Paylaşımlı Transfer

Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer'inde paylaşımlı hizmetimiz bulunmamaktadır.Yapılan tüm transferlerimiz misafirlerimizin adına tahsis ettiğimiz araçlarla sadece sizin olacağız şekilde yapılmaktadır.

Sabiha Gökçen Havalimanı Servis

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda servis yoktur.Toplu taşıma araçları (HAVAİST,İETT) vardır.Ulaşımınızı Fansa Turizm ile ayaklarınızı uzatarak stres olmadan gerçekleştirebilirsiniz.

 

Sabiha Gökçen Havalimanı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Sabiha Gökçen Havalimanı İstanbul'un Pendik ilçesi sınırlarında kurulan 2.Havalimanı projesidir.Havalimanı ismini dünyanın ve Türkiye'nin ilk kadın savaş pilotu olan Sabiha Gökçen'den almıştır.Havalimanı inşaatına 1998 yılının Şubat ayında başlanmış olup 08.01.2001 tarihinde trafiğe açılmıştır.

 

Sabiha Gökçen Havalimanı yıllık 25 milyon yolcu taşıyabilmektedir.Yurt içi ve yurtdışı uçuşları aynı terminal binası üzerinden yapılmaktadir.

 

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nın terminali ve eklerinde:

 • 4.718 araç ve 72 otobüs kapasiteli 4 katlı otopark,

 • Kara ve hava tarafından ayrı girişleri olan 4 katlı ve 128 odalı havalimanı oteli,

 • 112 adet check-in kontuarı, 24 adet self check in kontuarı,

 • VIP binası ve apron manzaralı CIP bölümleri,

 • 8 adet en büyük gövdeli veya 16 adet orta gövdeli uçağa eş zamanlı hizmet verilebilecek çoklu uçak park ettirme sistemi,

 • 400 m² konferans salonu,

 • Yiyecek ve içecek sektörünün önde gelen markalarının hizmet verdiği 5.000 m² restoran ve cafe alanı,

 • 4.500 m² lik duty free alanında uluslararası düzeyde duty free mağazaları bulunmaktadır.