• 0530 973 72 28

İstanbul Yeni Havalimanı Transfer

Ülkemizin son yılardaki en büyük ataklarından bir tanesi hiç şüphesiz İGA İstanbul Yeni Havalimanı’dır. Henüz yapım aşamasındayken bile büyük ses getiren havalimanı sadece İstanbul için değil dünya ülkeleri için de büyük bir ulaşım kolaylığı sağlıyor. Havalimanının gündeme gelmesi ile birlikte elbette İstanbul Yeni Havalimanı Transfer hizmetleri de ayrıca konuşulmaya başlandı. Havalimanına ulaşım pek çok seçeneği de beraberinde getiriyor.

İstanbul Yeni Havalimanı konum olarak Tayakadın ve Akpınar köyleri arasındaki bölgede bulunuyor. Yani şehrin Avrupa yakasında ve Karadeniz kıyısında konumlanıyor. Çatalca ve Göktürk-Arnavutköy ise yeni havalimanına en yakın yerleşim yerleri olarak göze çarpıyor. Yeni havalimanının konumu itibarı ile de İstanbul Yeni Havalimanı Transfer hizmetleri öne çıkıyor. Çünkü nereden baksanız İstanbul’un Taksim gibi Kadıköy gibi merkezi bölgelerine 55-60 km mesafede yer alıyor. Havalimanı için her ne kadar İ.E.T.T. ya da metro gibi araçlar söz konusu olsa da mesafe ve buna oranla rahat ulaşım düşünüldüğünde kaliteli bir tur şirketi sizler için aralarındaki en ideal seçenek olacaktır.

Rahat ulaşım denildiğinde İstanbul’un en köklü ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti ile akla gelen Fansa Tur, sizlere hız ve konforu aynı anda sunuyor. Fansa Tur olarak donanımlı VIP araçlarımız ile sizleri vermiş olduğunuz adresten alıyor ve İGA İstanbul Yeni Havalimanı transferinizi konforlu ve vakitli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Eğer çok eşyanız var ise, arkadaş grubu ya da aile ile seyahat edecekseniz sizler için hem ekonomik hem de konforlu transfer hizmetini her zaman olduğu gibi Fansa Tur sunmaktadır.

Eğitimli şoförlerimiz ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak rahat araçlarımız ile uçağınıza sorunsuz bir şekilde yetişebilirsiniz. Firma olarak İstanbul’un tüm lokasyonlarına hizmet veriyoruz. Yani İstanbul’un neresinde olursanız olun İstanbul Yeni Havalimanı Transfer hizmetiniz ayağınıza geliyor. Hem gidiş hem de dönüşlerde firmamızı tercih ederek bu konforu ve ayrıcalığı yaşayabilirsiniz. Günün 24 saati sizlere sorunsuz ve rahat transfer hizmeti sunan firmamız sizleri toplu taşıma sıkıntısından ve ortaya çıkabilecek beklenmeyen aksiliklerden kurtarmakla kalmıyor bunu en hesaplı şekilde müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştiriyor.