• 0530 973 72 28

İstanbul Havalimanı'na ulaşım konusunda müşteri memnuniyeti odaklı profesyonel transfer hizmeti sunan firmamız, aynı zamanda havalimanından farklı lokasyonlara da hızlı, güvenilir ve konforlu yolculuk imkanı sunmaktadır. Eğer İstanbul Havalimanı transfer ücretleri konusunda bütçenize en uygun şekilde üst düzeyde kaliteli bir yolculuk yaşamak istiyorsanız, siz de alanında uzman kadrosu ve son model ulaşım araçlarından oluşan geniş filosuyla firmamızdan destek alabilirsiniz.

Şirketimiz faaliyetlerine başladığı günden bu yana özellikle şehir dışından gelen yerli ve yabancı turistlere memnuniyet odaklı çok cazip fırsatlar sunmaktadır. Toplu taşımayı kullanmak zorunda kalan ve trafik sorunlarıyla başını ağrıtan kişiler yerine ayaklarınızı uzatarak yalnız ya da sevdiklerinizle birlikte hiçbir strese girmeden rahat bir yolculuk yapmak istiyorsanız şirketimizin profesyonel hizmetlerinden gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz.

Havalimanına Hızlı ve Konforlu Ulaşım

Trafiği ile ün yapmış İstanbul'da havalimanına ulaşmak istediğinizde özellikle toplu taşıma araçlarında yaşayacağınız sorunlar gözünüzde büyüyorsa, aileniz ya da sevdiklerinizle beraber sorunsuz bir şekilde havalimanına ulaşım yapabilmeniz için firmamızı tercih edebilirsiniz. Fansa Tur olarak sektörde faaliyetlerine başladığı günden bu yana müşteri memnuniyetini odak noktası haline getiren şirketimiz, özellikle İstanbul gibi metropol bir bölgede en çok talep edilen güvenilir ve konforlu ulaşım faaliyetlerini sürdürmektedir.

Her biri turizm ve ulaşım sektörlerinde yetişmiş deneyimli personeli ile profesyonel hizmet vermeye devam eden şirketimiz İstanbul Havalimanı transfer işlemleri ile adından sıkça söz ettirmeyi de başarmaktadır. Kalabalık gruplar kadar yalnız başına seyahat eden ve şehir dışından geldiği için İstanbul ulaşımında nasıl bir yol izleyeceğini de bilemeyen kişiler, şirketimizin güvenilir hizmetlerinden yararlanarak konforlu ve stresten uzak bir şekilde havalimanına ulaşmanın tadını çıkarmaktadır.

Son Model Araçlarla Rahat Ulaşım Hizmeti

Trafikte yaşanan problemlerin yanı sıra özellikle valizlerini taşıma konusunda sorun yaşayan kalabalık ve çocuklu aileler, firmamız bünyesinde hizmete sunulan son model geniş kapasiteli ulaşım araçlarını kullanarak herhangi bir istenmeyen durumla karşılaşmadan İstanbul Havalimanı'na ulaşım yapabilmektedir. Sevdiklerinizle birlikte stresten uzak kalarak yolcuğunuz boyunca özel olarak dizayn edilmiş taşıtlarımızı kullanabilirsiniz. 13 kişilik kalabalık gruplara dahi profesyonel hizmet sunan firmamız aynı zamanda sektörün önde gelen şirketleri arasında yer almaktadır.

Güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş profesyonel kadrosuyla hizmet sunan Fansa Tur firmamız müşteri memnuniyetini her zaman odak noktası haline getirmektedir. Özellikle konfor konusunda takıntıları bulunan müşterilerimiz İstanbul havalimanı özel transfer hizmeti sunan firmamızın ultra lüks ve konfor odaklı tasarıma sahip son model araçlarını tercih ederek gönül rahatlığı ile ulaşım yapabilme imkanına sahip olabilmektedir.

VİP Ulaşımda Güvenin Adresi

Turizm ve ulaşım sektörlerinde 8 yılın üzerinde deneyim sahip olan firmamızın profesyonel çalışanları İstanbul'un neresinde olursanız olun talep ettiğiniz zaman içinde havalimanına ulaşmanız için gerekli olan tüm sorumlulukları büyük bir titizlilikle yerine getirmektedir. Bu sayede İstanbul Havalimanı VİP transfer hizmetlerinde en öne çıkan şirketimiz aynı zamanda sanılanın aksine uygun fiyatlı ve konforlu ulaşım desteği sağlamaktadır.

VİP transfer için özel olarak dizayn edilmiş ve donatılmış konforlu araçlarımızdan yararlanarak yalnız başınıza veya sevdiklerinizle havaalanına ulaşmak istiyorsanız Fansa Tur firmamızın kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Dilediğiniz yerden sizi almaya gelen profesyonel şoförlerimizin üst düzey konforlu ve güvenilir sürüş becerileri ile havalimanına tam istediğiniz zamanda kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İstanbul havalimanı hızlı ulaşım sağlayan firmamızın iletişim bilgilerine şirketimizin kurumsal internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.